Chcesz być fit? Zacznij od kuchni!

food-healthy-morning-cereals

 

Ludzki organizm, to złożona machina, która aby sprawnie pracować potrzebuje odpowiedniego paliwa. Nawet najlepsze Ferrari nie pojeździ za długo jeśli będziemy wlewać w nie złej jakości paliwo. Jeśli chcecie zacząć swoją przygodę ze sportem i zmienić swoje ciało na zdrowsze, smuklejsze i silniejsze, musicie zacząć od diety. To prawda co piszą niemal w każdym artykule, że dieta to połowa sukcesu… My Wam mówimy, że aż 70% sukcesu!

 

Sprawność fizyczna i bycie fit, to nie tylko masa mięśniowa. Bycie fit, to styl życia, to zmiana nawyków i przyzwyczajeń, to świadomość swojego ciała i organizmu. W dzisiejszych czasach sportowy styl życia, ekologia i coraz to bardziej urozmaicone dietetyczne wyczyny w kuchni, to  niemalże moda. I super! Taki tryb życia powinien być modny. Tylko jak wiemy, każda moda z czasem przemija, ale tutaj akurat powinniśmy zrobić wszystko, aby tak się nie stało.

 

Od czego zacząć naszą drogę w fitnessowym świecie?

Od kuchni i od teraz! Opróżnij szafki ze słodyczy, słodkich napojów, gotowego jedzenia typu fast food i alkoholu itp. Zostaw wszystko co nieprzetworzone i naturalne. To najprostsza droga! Wizyta u dietetyka sportowego lub trenera personalnego, to kolejny krok. Nie tylko sprawdź jakość i skład Twojego ciała, sprawność fizyczną, ale także przeanalizuj swój styl życia i możliwości. Stosuj się do ułożonej diety i trenuj według  planu treningowego. Kluczem do sukcesu będzie cierpliwość.

 

Gwarantujemy – silna wola, wiara i chęci, są tutaj na pierwszym planie, bo jeśli Ty nie chcesz, to nikt tego za Ciebie nie zrobi! Każdy kiedyś zaczynał, może już pora na Ciebie? 😉

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

slot gacor