Oferta i cennik treningu EMS i drenażu limfatycznego

Oferta

Spotkajmy się!
Zarezerwuj próbny trening personalny
lub zabieg drenażu limfatycznego.

 
TECHNOBODY jest odpowiedzią na współczesne oczekiwania, czyli bycie w dobrej formie fizycznej przy maksymalnej oszczędności czasu trenując tylko 20 min raz w tygodniu!
Oferujemy karnety EMS w przedziale od 100zł-150zł za 1 trening personalny w zależności od wielkości wykupionego karnetu i tego czy będziesz trenować sememu czy we dwoje.
W cenie wszystkich karnetów EMS zapewniamy profesjonalną obsługę trenerską, wodę, ręcznik oraz comiesięczną konsultację z trenerem/dietetykiem wraz z analizą składu ciała.
Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty karnetów EMS i obecnych promocji otrzymasz bezpośrednio w naszym studio TECHNOBODY.
Ilość treningówCenaCena / trening
1150 zł150 zł
81050 zł131,25 zł
162000 zł125 zł
242880 zł120 zł
 
 
Ilość treningówCenaCena / trening
81600 zł200 zł
163500 zł218,7 zł
245000 zł208,33 zł
* wszystkie karnety EMS są do wykorzystania przez trzy miesiące od daty zakupu
** w przypadku karnetów dla dwóch osób TRENUJEMY RAZEM, wymagane jest dokonywanie wspólnej rezerwacji i odbywanie treningów w tych samych datach i godzinach
*** w cenie wszystkich karnetów EMS zapewniamy wodę, ręcznik oraz comiesięczną konsultację z trenerem / dietetykiem wraz z analizą składu ciała
 
  • Zakup stroju – 300 zł
  • Jednorazowe wypożyczenie – 10 zł

Studio TECHNOBODY na warszawskim Wilanowie to miejsce, którego oferta kierowana jest do osób chcących wypracować idealną sylwetkę oraz poprawić kondycję fizyczną całego organizmu. Dzięki nowoczesnej metodzie jaką są treningi EMS, aby osiągnąć te cele wystarczy, że poświęcisz na ćwiczenia zaledwie 20 minut raz w tygodniu. Nie musisz więc martwić się już, jak w swój napięty grafik wcisnąć jeszcze kilka godzin na siłowni czy w sali fitness. Jak to możliwe?

This gives them the wisdom and

First, they professional essay writer have to express themselves using words.

skill to compose any type of piece that needs to be composed.

EMS, czyli krótki trening dający maksimum efektów

Treningi EMS muszą być krótkie ze względu na wykorzystanie w nich specjalnych elektrod, które przesyłają do Twoich mięśni sygnały podobne do tych wysyłanych naturalnie przez układ nerwowy każdego organizmu. Dzięki temu podczas standardowych ćwiczeń Twój układ mięśniowy pobudzany jest do znacznie intensywniejszej pracy, przez co po 20 minutach osiągasz taki efekt jak po dwugodzinnej sesji ćwiczeń siłowych czy po pełnowymiarowych zajęciach cardio. Z tego powodu zaleca się jego powtarzanie zaledwie raz lub maksymalnie dwa razy w tygodniu. Ze względu na wysoki poziom pobudzenia mięśni konieczne jest bowiem zachowanie odpowiedniego odstępu pomiędzy sesjami, aby tkanki mogły się w pełni zregenerować po intensywnym wysiłku. Regeneracja pozwoli na poprawne wykonywanie ćwiczeń podczas kolejnej sesji, a już po czterech tygodniach – czyli po nieco ponad godzinie spędzonej w sali ćwiczeń – zauważysz pierwsze widoczne rezultaty w postaci utraty nadmiaru tkanki tłuszczowej i rozwoju stonowanych mięśni całego ciała.

Studio TECHNOBODY oferuje karnety, których ceny mieszczą się w przedziale od 69zł do 119zł za jeden trening personalny. Ostateczna cena jest zależna od wielkości wykupionego karnetu i od tego, czy będziesz ćwiczyć samemu czy we dwoje.

W cenie wszystkich karnetów EMS zapewniamy profesjonalną obsługę instruktora, wodę, ręcznik oraz comiesięczną konsultację ze specjalistą wraz z analizą składu ciała. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty karnetów i obecnych promocji otrzymasz bezpośrednio w naszym studiu TECHNOBODY.

Chcesz się przekonać, że to działa? Spotkajmy się!

Usprawnij pracę całego organizmu dzięki drenażowi limfatycznemu!

W ofercie studia TECHNOBODY znajdziesz również drenaż limfatyczny, zwany niekiedy po prostu masażem limfatycznym. Zabieg ten przypomina bowiem do złudzenia klasyczny masaż. Wykonuje się go zarówno na całym ciele, jak i tylko na jego poszczególnych partiach – wiele salonów oferuje przede wszystkim drenaż limfatyczny twarzy. Masaż ten ma jednak szczególne zadanie i – co ciekawe – może być wykonywany zarówno przez fizjoterapeutę, jak i przez specjalne maszyny przeznaczone właśnie do tego celu. Studio TECHNOBODY korzysta z nowoczesnego, skomputeryzowanego systemu sekwencyjnego masażu używanego do przeprowadzania efektywnego drenażu limfatycznego. Urządzenie to oferuje różne poziomy nacisku i różne programy masażu, z których każdy skutecznie usprawnia przepływ chłonki przez naczynia limfatyczne. To z kolei pozwala pozbyć się obrzęków w różnych partiach ciała. Drenaż widocznie wygładza skórę, przez co stosuje się go w celu redukcji zmarszczek oraz cellulitu.

Jego działanie idealnie współgra z EMS. Aktywność fizyczna z wykorzystaniem nowatorskiej metody elektrostymulacji pozwoli Ci na szybką utratę nadmiaru tkanki tłuszczowej, a drenaż umożliwi utrzymanie jędrnego ciała i poprawi dotlenienie tkanek dzięki przyspieszeniu pracy układu krwionośnego i limfatycznego. Chcesz osiągnąć najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie?