Facebook Pixel

Regularne 20-minutowe treningi EMS w TECHNOBODY zapewnią wiele prozdrowotnych korzyści dla całego Twojego ciała, zarówno fizycznych jak i mentalnych.

Lepsze krążenie krwi

Lepsze krążenie krwi w obrębie całego ciała wpływa na poprawę kolorytu skóry, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i stymuluje perystaltykę jelit.

Ćwiczenia EMS poprawiają nastrój

Uwalniane podczas treningu endorfiny pomagają zapomnieć o problemach dnia codziennego. Po treningu poczujesz się szczęśliwszy/a i bardziej zrelaksowany/a. A z bardziej jędrnym ciałem i niższą wagą będziesz czuć się o wiele lepiej. Wzrośnie również Twoja pewność siebie!

Trening EMS zmniejsza bóle kręgosłupa i mięśni

Bardziej elastyczne i sprawne mięśnie szkieletowe oraz dodatkowo aktywizowane podczas ćwiczeń EMS mięśnie głębokie wpłyną na złagodzenie bólów pleców. Zwiększą wytrzymałość i stabilność, dadzą więcej energii, poprawią postawę i ogólnie – jakość życia.

Koniec z nietrzymaniem moczu

Dzięki wzmocnieniu mięśni dna miednicy zapomnisz o problemach z powodu nietrzymania moczu, i to zaledwie po kilku sesjach EMS. Jest to szczególnie korzystne dla kobiet po porodzie.

Trening EMS kontroluje Twoją wagę

Regularne treningi EMS zapobiegają zwiększaniu masy ciała, pomagają schudnąć lub utrzymać już prawidłową wagę. Ćwiczenia spalają dużo kalorii, a ponadto większa masa mięśniowa wpływa na przyspieszenie metabolizmu, więc organizm spali więcej kalorii nawet odpoczywając. Trening EMS pomoże również ustabilizować poziom cukru we krwi.

Ćwiczenia z EMS pomogą ograniczyć ryzyko wielu chorób

Zagrożenie udarem mózgu, chorobami metabolicznymi, zapaleniem stawów, niektórymi rodzajami raka, cukrzycą typu II, a nawet depresją może ulec znacznemu zmniejszeniu poprzez regularny i odpowiedni wysiłek fizyczny przy użyciu sprzętu EMS.

Trening EMS poprawia sen

Regularne ćwiczenia pomogą zasypiać szybciej, a przy tym wpłyną na lepszą jakość snu. Każdego dnia będziesz budził się wypoczęty i pełen energii.

Trening EMS to wspaniała zabawa!

Nie można zapominać o znaczeniu dobrej zabawy. Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni to znakomity sposób, aby miło spędzić czas i pośmiać się z innymi ludźmi. Życie przecież powinno dawać radość!